Naši partneři:Borer Chemie AG, Switzerland
Biosensors BV, The Netherlands
JV Medi Co., Ltd., Korea
copyright 2003 pharmakon s.r.o., all rights reserved

DESINFEKČNÍ PROSTŘEDKY / Desinfekce ploch a povrchů


DECONEX 50 AF
BORER CHEMIE

zobrazit větší obrázekdeconex®
50 AF

bez aldehydu a fenolu

Moderní povrchová desinfekce s vysokou mikrobicidní účinností za krátkou dobu expozice
Použití
K desinfekci a současnému čištění povrchů jako jsou podlahy a stěny na operačních sálech a odděleních, v koupelnách a umývárnách a toaletách, a dále k desinfekci nábytku, zdravotnických prostředků a pomůcek. Zvláště je určen k použití na zdravotnických předmětech jako operační stoly, inkubátory pro novorozence, postelové rámy apod.

Popis přípravku
deconex 50 AF je moderní povrchový desinfekční přípravek bez obsahu aldehydu s příjemnou vůní. Byl testován a atestován dle standardů DGHM.

Na základě současných požadavků dosahuje tento přípravek vynikající mikrobicidní účinnost se srovnatelně nižší koncentrací účinných látek. Za pouhých 5 minut je již 2% roztok plně účinný proti bakteriím, plísním a virům (HBV/HIV). Tato vysoká účinnost umožňuje nejen rychlou, ale i ekonomickou desinfekci, a to i na frekventovaných místech, např. na operačních sálech, v koupelnách a toaletách.

Moderní „zeštíhlené“ složení přípravku deconex 50 AF zabraňuje lepkavosti podlah, ke které dochází při použití některých přípravků obsahující čtyřmocné amonné sloučeniny.

Navíc toto „zeštíhlené“ složení a nízké dávkování vede k nižšímu uvolňování organických sloučenin do okolního prostředí.


Účinné látky
100 g deconexu 50 AF obsahuje:
6,0 g chloridu didecyldimetylamonného
5,5 g N,N-bis(3-aminopropyl)dodecylaminu
4,2 g kokospropylendiamin-1,5-bis-guanidinacetátu

Pomocné látky:
Detergenty, komplexní látky, odér, barvivo.

Spektrum účinku
Baktericidní, fungicidní, tuberkulocidní, viry inaktivující (HBV/HIV) přípravek


DECONEX 51 DR
BORER CHEMIE

zobrazit větší obrázekdeconex®
51 DR

na bázi QUAT

Desinfekční čistící přípravek k otírání povrchů a předmětů v kuchyních a potravinářském průmyslu
Umožňuje desinfekci a čištění v jednom
Použití
Desinfekční čistící přípravek deconex 51 DR je součástí hygienických postupů v kuchyních a potravinářském průmyslu. Přípravek je vhodný k desinfekci při mytí podlah, obkladaček, pomůcek, příborů, krájecích prkýnek, pracovních ploch, mlecích a přípravných strojů, stolů, termoforů, potravinových vozíků a dalších nádob na potraviny.

Popis přípravku
deconex 51 DR je ekonomický desinfekční přípravek se současným čistícím účinkem. Je založen na látkách bez obsahu aldehydu a fenolu. Přípravek je dobře biologicky odbouratelný. Každodenní aplikace je zcela bezpečná i pro uživatele.

deconex 51 DR má tuberkulocidní účinek. V současné době je tato vlastnost stále více vyžadována v závodních kuchyních, např. v nemocnicích.

deconex 51 DR je ekonomický a má i další důležité charakteristiky jako je vynikající materiálová kompatibilita a decentní vůně. Kromě toho je přípravek kompatibilní i s tvrdou vodou.


Účinná látka
100 g deconexu 51 DR obsahuje:
4,5 g chloridu didecyldimetylamonného

Pomocné látky:
Detergenty, komplexní látky, protikorozní látky.

Spektrum účinku
Baktericidní – fungicidní – tuberkulocidní přípravek účinný proti salmonelám.
created by auhaus