Naši partneři:Borer Chemie AG, Switzerland
Biosensors BV, The Netherlands
JV Medi Co., Ltd., Korea
copyright 2003 pharmakon s.r.o., all rights reserved

LÉKOVÉ AUTOMATY / ATDPS


ATDPS JV 350
JV MEDI

zobrazit větší obrázekAutomatický systém balení a distribuce tablet
Ekonomické řízení nemocnice a automatizovaný výdej léků
vytváří příjemné prostředí
a léčí pacienty
Popis ATDPS
ATDPS je automatický systém pro distribuci a balení léčiv, který automatizuje práci s farmaceutickými přípravky v nemocnici. Když lékař zadá předpis pacienta do svého počítače, data jsou odeslána na server, odtud do systému ATDPS umístěného v lékárně (nebo v oddělení distribuce léčiv), a ten zcela automaticky zabalí a rozdělí tablety bez zásahu lidské ruky.

Přístroj může automaticky vytisknout užitečné informace (například jméno pacienta, užití nebo dávky), což zefektivní, ulehčí a urychlí práci lékárníků. Doba čekání pacienta na léčiva se sníží a zpřehlední se kontrola zásob.

Efekt použití ATDPS
Automatizace distribuce léčiv umožní lékárníkům, aby se mohli věnovat své práci a nemusí plýtvat časem u balení tablet. Usnadňuje se práce a zvyšuje hygiena.

Automatický systém vyřešil častý problém nemocnic – dlouhou dobu čekání pacienta na léčiva. Pacienti mohou také brát léčiva přesně podle doporučení lékaře, a to díky potisku s detailním popisem užívání.

Snadno můžete kontrolovat stav zásob a rychlost oběhu ve skladu se zvýší.

Všechny výše uvedené aspekty jistě pomohou zlepšit image nemocnice.

Vlastnosti a charakteristiky ATDPS
Existují tři druhy modelu (JV-332, JV-350, JV-210), kde číslo za označením „JV“ znamená počet zásobníků. Například JV-210 má 210 zásobníků na tablety.

V jednom zásobníku může být v zásadě jeden druh tablet. Často používané tablety mohou být uloženy do dvou nebo více zásobníků. V případě, že se první zásobník vyprázdní, automaticky se použije stejný lék z dalšího zásobníku.

Podle velikosti a rychlosti oběhu tablet můžete použít čtyři druhy zásobníků. Velké nebo často předepisované tablety vložíte do velkých zásobníků. Pro malé nebo málo používané přípravky použijete malé zásobníky.

Po vyprázdnění se zásobník automaticky přesune přímo před obsluhující osobu, rozsvítí se kontrolka LED, ale přístroj bude dále pokračovat v balení. Obsluha tak může rychle doplnit léčiva.

Rychlost balení je zvýšena tím, že všechny tablety určené pro jednu dávku jsou vypuštěny najednou.

Zásobník pro tablety je proveden tak, že zabraňuje vypadnutí několika tablet při výměně zásobníku. Samozřejmě chrání před prachem a ostatními nečistotami.

Držák tablet, vodicí potrubí a stavidlo násypky jsou potaženy speciální pryží, aby se zabránilo rozdělení nebo prasknutí tablety.

Tablety polovičních velikostí nebo speciálních tvarů můžete balit pomocí speciálního tabletovacího systému (STS), který urychluje proces balení.

Zabudovaný stabilizátor prostředí chrání před změnami vlhkosti i při vypnutí hlavního napájení.

Lékařský předpis je vytisknut malou tiskárnou, která neovlivňuje rychlost balení.


ATDPS JV-500SL
JV-MEDI

zobrazit větší obrázekATDPS series interfaced with pharmacy, hospital program can hold a various selection for cassette capacity in 300, 350, 400 and 500.
With full automation of filling process, such as distribution, packaging, label printing, inventory control, patient information, New ATDPS frees up valuable pharmacists time for patient consultation, maximizes efficiency on patient service by reducing prescription filling time.
New ATDPS is designed for a slide type to hold a wide array of cassettes.
It contains all cassettes in a small space, so it reduces a lot of refilling time.
During packaging, its transparent cassettes even makes it ideal for tracking residual medications easily only by eyesights and also there are various cassettes with different sizes depending on the amount of medicine. New ATDPS system is operational by touch-screen located at the front of the system that serves as a control panel, so that its data processing can be realized in user friendly, easy-to-use network interaction. All data entry on-site is simultaneously displayed "ON" touch screen which enables to visually check ongoing packaging number, medication tracking, refilling alarm for cassettes and partial dose prescriptions etc, contibuting to maximized dispensing conveniency, efficiency and productivity. It allows pharmacists to get an easy access to New ATDPS system and conveniently to operate the system button with no paper work processing.
STS Tray is designed to meet the most requiring part for prescription such as non-stored, parial or special dose in needs. Those prescriptions are automatically printed out by small printer while Pre-set Ordering Function is extensively strengthened to reduce customer waiting time allowing its continuous packaging work much faster, minimizing medication collision and dropping time.Vital medication details can be clearly printed on every medpack. In addition to controlling packaging mode, Small ATDPS system simultaneously makes it possible in an option of seperating packaging and a variety of high-speed printing, regardless of packaging speed.Packing speed is maintained regardless of the chosen print format. Individual patient packs can display vital patient information in fully customizable formats.
created by auhaus