Naši partneři:Borer Chemie AG, Switzerland
Biosensors BV, The Netherlands
JV Medi Co., Ltd., Korea
copyright 2003 pharmakon s.r.o., all rights reserved

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL / IBP sety


PŘEVODNÍKY PRO MĚŘENÍ INVAZIVNÍCH TLAKŮ
BIOSENSORS

zobrazit větší obrázekSystém převodníků společnosti Biosensors International lze právem označit za systém nové generace. Převodníky jsou složeny ze dvou částí – základní části (Base Plate), jenž je trvalá, sterilizovatelná a z kitů, které jsou na Base Plate nasazovány opravdu jednoduchým způsobem. Tyto kity mohou měřit jeden, dva, anebo tři tlaky současně.
Revoluční systém BiotransTM je výsledkem mnohaletého výzkumu v oblasti klinického používání převodníků. Tak byl vyvinut jedineční systém zaplňování komory a jednoduchý systém připojování, označovaný jako snap-on. Jednoduché je také sestavení systému a odstranění bublinek.

Převodníky lze umístit do skupiny a celý systém převodníků je možné umístit na stojan do vertikální (viz obrázek) nebo horizontální pozice. Systém je vyvinut tak, aby veškerá kabeláž a hadičky byly co nejpřehledněji a co nejvhodněji uloženy.

Dodávány jsou i nalepovací štítky, takže je ihned na první pohled jasné, k měření kterého parametru je daný převodník použit.

Další, často využívanou možností umístění převodníku je upevnění přímo na paži pacienta. Toto umístění poskytuje pacientovi dostatek komfortu.
created by auhaus